Smuteční oznámení

Dne 14.7.2019 osud nečekaně zúžil náš tým o klíčovou osobnost, o člověka, který bezpečnost civilního letectví považoval za svou životní misi. Opustil nás senior examinátor, emeritní kapitán a hlavně pan Pilot Michal Šebek.

Každý z nás se nějakým způsobem zapíše do historie. Pan kapitán, Michal, svými postoji a celoživotním přístupem vytesal výrazné stopy. Byl natolik oddán svému poslání, že jeho nestrannost a přísnost k nešvarům byla pověstná. Neváhal do očí komukoli sdělit svůj názor, názor, který si vydřel svou celoživotní činností na klubové úrovni a později u národního dopravce, aby svou kariéru zakončil jako nejvyšší examinátor v civilním letectví České republiky pro všeobecné letectví. To byly důvody, na základě kterých jeho názor byl respektován.

Michale, Tebe nelze nahradit, ale naučil jsi nás toho dost, abychom věděli kudy, aby ses za nás nemusel stydět. Chybíš nám a budeš chybět. V pátek se Ti přijdeme poklonit, přejeme Ti, ať máš nahoře jen dobře připravené adepty a hodně času na létání.

Smuteční oznámení