Prohlášení o přístupnosti

Úřad pro civilní letectví se zavazuje k zpřístupnění své internetové stránky v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na internetovou stránku www.caa.cz.

Stav souladu

Tato internetová stránka je plně v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů..

Nepřístupný obsah

Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu

Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:

Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 17. července 2019 vlastním posouzením subjektem veřejného sektoru.

Prohlášení bylo naposledy revidováno dne 5. října 2022.

Zpětná vazba a kontaktní údaje

V případě jakýchkoli problémů s přístupností nás prosím kontaktujte pomocí formuláře na stránce https://www.caa.cz/kontakty/napiste-nam/ případně emailem na adresu podatelna@caa.cz.

Postupy pro prosazování práva

V případě neuspokojivé odpovědi na oznámení nebo žádost zaslanou v souladu s čl. 7 odst. 1 písm. b) směrnice Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102 se můžete obrátit na orgán pro prosazování práva:

Ministerstvo vnitra
odbor eGovernmentu
náměstí Hrdinů
1634/3 140 21 Praha 4

e-mail: pristupnost@mvcr.cz

Máte nejasnosti? Zanechte nám vzkaz
Autor stránky: Sekce pro správu a veřejnost

Zanechat vzkaz:

Děkujeme za váš zájem nás zkontaktovat. Odpověď zašleme na vámi uvedený email. V případě dotazů nesouvisejících s touto stránkou využijte prosím možnosti v sekci Kontakty.
Vaším podnětem se bude zabývat: Sekce pro správu a veřejnost