Jak se k nám dostanete?

Úřad pro civilní letectví sídlí v Praze v samostatné budově. Budova ÚCL se nachází v letištním objektu “staré letiště” – Terminál 3 – letiště Praha Ruzyně.


Dále je v Uherském Hradišti zřízeno pracoviště pro dislokované pracovníky Sekce technické ÚCL.

Autobusem

  • Jedete-li MHD z centra Prahy, například metrem A, vystoupíte na zastávce Nádraží Veleslavín. Odtud odjíždí trolejbus č. 59 – zastávka “Terminál 3”.
    Cesta trvá přibližně 10 min.
  • Pojedete-li trasou B, vystoupíte na zastávce Zličín. Odtud odjíždí autobus č. 100 – zastávka “Terminál 3”.
    Cesta trvá přibližně 10 min.

Aktuální informace o MHD najdete na internetové adrese: DP Praha.

Letadlem

Pokud se k nám dopravujete letecky, můžete využít linky MHD (linky č. 59, 100, 191), které zastavují přímo pod budovou ÚCL – zastávka “Terminál 3”). Uvedené linky mají odjezdová stanoviště před příletovou halou Letiště-Praha.

Cesta trvá přibližně 5 min. 

Autem

V případě, že cestujete autem – je zde příjezdová mapka k budově:

Parkování

Úřad disponuje parkovací kapacitou pro návštěvníky. Plocha určená pro parkování návštěvníků ÚCL se nachází v areálu plochy Terminálu 3, a to vpravo, stojíme-li čelem k příjezdové závoře do areálu Úřadu. Po zaparkování vozidla navštivte s platným dokladem totožnosti recepci Úřadu, kde Vám bude vystavena parkovací karta, kterou je třeba viditelně umístit za čelní sklo Vašeho vozidla.

Máte nejasnosti? Zanechte nám vzkaz
Autor stránky: Sekce pro správu a veřejnost

Zanechat vzkaz:

Děkujeme za váš zájem nás zkontaktovat. Odpověď zašleme na vámi uvedený email. V případě dotazů nesouvisejících s touto stránkou využijte prosím možnosti v sekci Kontakty.
Vaším podnětem se bude zabývat: Sekce pro správu a veřejnost