Platí nějaká omezení pro pořádání leteckého veřejného vystoupení bezpilotních letadel?

Dle § 78 leteckého zákona lze letecké veřejné vystoupení provozovat jen se souhlasem Úřadu. Tento požadavek platí na letecké veřejné vystoupení s účastí všech bezpilotních letadel, kromě veřejných vystoupení s výhradní účastí modelů letadel nepřesahujících maximální vzletovou hmotnost 20 kg.

Další praktické informace lze nalézt na stránce.

Máte nejasnosti? Zanechte nám vzkaz
Autor stránky: Sekce provozní

Zanechat vzkaz:

Děkujeme za váš zájem nás zkontaktovat. Odpověď zašleme na vámi uvedený email. V případě dotazů nesouvisejících s touto stránkou využijte prosím možnosti v sekci Kontakty.
Vaším podnětem se bude zabývat: Sekce provozní