Uveřejnění Manuálu provozovatele SPO a Rozhodovacího diagramu pro provozovatele SPO

Sekce letová, Odbor pro neobchodní a zvláštní provozy ve spolupráci s Oddělením provozovatelů, Sekce provozní uveřejňuje v rámci osvětové kampaně k novým pravidlům EU „Manuál provozovatele SPO“. 

Tento dokument přehledným způsobem uvádí informace související s přechodem na nová pravidla EU pro zvláštní provoz a také některé otázky a odpovědi (FAQ), které jsou s tímto provozem spojeny (výčet není úplný a bude nadále rozšiřován). Řešení vazby nových pravidel EU na dotčenou národní legislativu týkající se leteckých prací (zákon o civilním letectví, živnostenský zákon, apod.) je stále v jednání. Veškeré informace budou průběžně uveřejňovány na našich internetových stránkách.

Společně s tímto manuálem také uveřejňujeme "Rozhodovací diagram pro provozovatele SPO", který má dotčeným provozovatelům pomoci při orientaci v použitelných požadavcích EU a způsobu jejich osvědčování.

Uvedený manuál a diagram naleznete na stránce Zavedení pravidel EU/EASA pro neobchodní provoz a zvláštní provoz (letecké práce), případně na stránce Letecké práce a všeobecné letectví/Zvláštní provoz (SPO) dle pravidel EU nebo Letecké práce a všeobecné letectví / Praktické informace.


Politika_bezpecnosti.jpg

PZZ.jpg


doletis.png


drony_2.jpg


Pruvodce_GA_1.jpg


LPaL__PVP_EU_BANNER.jpg


seminare.jpg


ADQ.PNG


essi_logo.jpg

Kalendář aktualit

červen 2017   < >
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Výběr jazyka česky english