Přechod na nový redakční systém

Vážení návštěvníci webových stránek Úřadu pro civilní letectví, v rámci dalšího zkvalitnění webové prezentace Úřadu pro civilní letectví (ÚCL), zajištění přístupnosti a vyšší funkcionality přešly webové stránky ÚCL dne 6. června 2011 na nový redakční systém.

Webové stránky ÚCL doznaly drobných změn z hlediska grafické úpravy, struktury i ovládání. Funkcionality původních stránek by měly být zachovány bez významných změn. Databáze pro pravidelné automatické rozesílání aktualit i přibližný čas jejich rozesílání – v neděli odpoledne – byly zachovány. Dochází nicméně ke změně adres jednotlivých stránek. Pokud využíváte přímých odkazů na Vámi využívané stránky ÚCL, bude nutno tyto odkazy aktualizovat.

I přes maximální úsilí je možné, že přechod na nový redakční systém budou doprovázet nedostatky, které se během testování nepodařilo odhalit. Za jakékoliv nepříjemnosti způsobené takovými nedopatřeními se předem omlouváme a navíc samozřejmě uvítáme jakýkoliv Váš podnět nebo postřeh vedoucí k opravě nebo dalšímu vylepšení webové prezentace ÚCL. Vaše případné podněty a postřehy můžete zasílat na podatelnu ÚCL (podatelna@caa_cz).

Za Vaše podněty a jistou míru tolerance po dobu záběhu nových webových stránek ÚCL Vám předem děkujeme!

Politika_bezpecnosti.jpg

PZZ.jpg


doletis.png


drony.jpg


Pruvodce_GA_1.jpg


LPaL__PVP_EU_BANNER.jpg


seminare.jpg


essi_logo.jpg

Kalendář aktualit

duben 2019   < >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Výběr jazyka česky english