Platí nějaká omezení pro pořádání leteckého veřejného vystoupení bezpilotních letadel?

Dle § 78 leteckého zákona lze letecké veřejné vystoupení provozovat jen se souhlasem Úřadu. Tento požadavek platí na letecké veřejné vystoupení s účastí všech bezpilotních letadel, kromě veřejných vystoupení s výhradní účastí modelů letadel nepřesahujících maximální vzletovou hmotnost 20 kg.


Další praktické informace lze nalézt na stránce http://www.caa.cz/letadla-bez-pilota-na-palube/letecka-verejna-vystoupeni.

Politika_bezpecnosti.jpg

PZZ.jpg


bsl_300pix.jpg


doletis.png


drony_2.jpg


Pruvodce_GA_1.jpg


LPaL__PVP_EU_BANNER.jpg


seminare.jpg


essi_logo.jpg

Kalendář aktualit

prosinec 2017   < >
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Výběr jazyka česky english